Izrada sajtova

IZRADA SAJTOVA
• Accommodation Guča Antena www.accommodationguca.com
• ADM Konsalting Offline
• Advokatska Kancelarija Timotijević Antena www.advtimotijevic.com
• Agro Eco Fish d.o.o. Offline
• Alfa System Holding Offline
• Alfapreving Institut Antena www.alfapreving.rs
• Arcadell Games Offline
• Arbooks Online Prodavnica Offline
• ArtMedico Ginekologija Antena www.artmedico-ginekologija.com
• Atelje Sanja Perić Antena www.ateljesanjaperic.com
• Autoprevoznik Bojan Dimitrijević Antena www.selidbe.org
• AutoSport - Šped Antena www.autosportsped.com
• Beogradsko udruženje za pomoć osbama sa autizmom Antena www.autizambg.org.rs
• Big Fish d.o.o. Offline
• Bopet System d.o.o. Offline
• Bonus Centar Offline
• Buddy Guard Srbija Offline
• Buongiorno poslastičarnica Antena www.buongiorno.co.rs
• ColorTec Antena www.colortec.mk
• Crkva Svetog Vasilija Ostroškog, Norveška Antena www.vasilijeostroski.com
• DarMar Central Offline
• D-Hair Frizerski Salon Antena www.dhair.rs
• Djolo Music Offline
• Djolo Videos Offline
• Dušica Topić Antena www.dusicatopic.com
• Ekstra Fotke Offline
• Euroscouting Antena www.euroscouting.org
• Foresighter Antena www.foresighter.rs
• Free Games INT Offline
• Frigo Mag d.o.o. Antena www.frigomag.co.rs
• Global Capital Markets Antena www.gcapmarkets.com
• Gde Forum Offline
• Gde Investirati Antena www.gdeinvestirati.com
• Gde Na Sport Antena www.gdenasport.com
• Gde Večeras Offline
• Gordana d.o.o. Antena www.gordana.rs
• Guča Festival Antena www.gucafestival.rs
• Grinder Serbia - Galantic d.o.o. Offline
• Hemija DIT Offline
• Hostel M Antena www.hostelm.rs
INT Games Antena www.intgames.com
• Intiva + Antena www.intivaplus.com
Investoholic Blog Antena www.investoholic.net
Invest In Serbia Offline
iPyro Antena www.ipyro.me
Jeftina Štampa d.o.o.
Antena www.jeftinastampa.rs
Ji Ji Spa Beograd
Offline
Kamenar Antena www.kamenar.rs
• Kid Vibes Music Antena www.kidvibes.net
• Kleopatra Hamam Offline
• KulAuto.com Društvena mreža za ljubitelje automobila Antena www.kulauto.com
• Kulturno Umetnicko Društvo "Vuk Karadžic" Offline
• Lisap Srbija Antena www.wolfcolisap.com
• M&A Print Studio Antena www.maprintstudio.com
• Magnolija Lux Apartmani Antena www.magnolijalux.com
• Magradina Antena www.magdarina.com
• Mali Net Oglasi Offline
• M.A.X. Moja Priča Offline
• MBL (Minoan Binding Laminating d.o.o.) Antena www.mbl.rs
• Medak UTD Offline
• Meplex Tec d.o.o. Offline
• Milic Law Office Antena www.milic.rs
• Nameštaj Imperijal Antena www.namestajimperijal.com
• Night FM Records Antena www.nightfmrecords.com
• Night Music Magazine Offline
• Novatik Antena www.novatik.si
• P-Partner d.o.o. Antena www.p-partnergas.com
• PC Free Portal Offline
• Picerija "Pronto" Antena www.picerijapronto.com
• Poland Net TV Antena www.tvpolskalive.com
• Prisad Nekretnine Antena www.prisad.co.rs
• PS Invest Antena www.psinvest.rs
• Restoran Versus Antena www.restoranversus.com
• RS Chip Tuning Antena www.rschiptuning.com
• SEE Business Solutions Antena www.betriebsansiedlung.rs
• Selidbe Beograd Antena www.selidbebeograd.org
• Small Steps Antena www.small-steps.com
• Sound Brains | Profesionalna društvena mreža za muzičare Antena www.soundbrains.net
• Stovarište DIT Offline
• Studio Mond | Škola stranih jezika Antena www.studiomond.rs
• Tattoo & Piercing Studio "MAGIC" Offline
• Tehno-Gradac Antena www.tehnogradac.com
• Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije Antena www.umjazzpoprock.org.rs
• Udruženje Ljubitelja Šar Peja Offline
• Udruženje "Stari Čukaričanin" Antena www.staricukaricanin.com
• Udruženje Vojnih Pernzionera Srbije Antena www.uvps.rs
• Value Capital Antena www.value-capital.com
• Večiti derbi Offline
• Video Blog City Offline
• Volvo Klub Srbija Antena www.volvoklubsrbija.rs
• Zanatska radnja TARLAĆ Offline

 

PROGRAMIRANJE WEB STRANA / MODULA
• SEEbiz.eu - SRBIJA / Regionalni poslovni portal www.seebiz.eu/sr

 

IZRADA POSLOVNOG SOFTVERA
• Gordana d.o.o. (Program za kompletno vođenje finansijskog i materijalnog knjigovodstva)
• Udruženje muzičara džeza, zabavne i rok muzike Srbije (Baza podataka članova udruženja)
• Don TEHNO (Baza podataka za interno poslovanje)

 

LOGO DIZAJN
• Atelje Sanja Perić
• Belgrade College Showcase 2013
• DG Hairdressing
• Djolo Music
• Djolo Videos
• Dubai Reserve
• Gordana d.o.o. Knjigovodstvene usluge
• Guča Festival - The News Portal
• Investoholic Blog
• Jenifer Hair Dressing
• Kid Vibes
• Kuća Oglasa
• Milic Law Office
• Moj Dizajner
• Moj Fotograf
• Modern Mobeltapesering & Mobler Service
• MT Univerzal
• Night FM Records
• Udruženje ljubitelja Šar Peja
• RS Chip Tuning
• SMN Leadership
• Sesto Senso
• Sound Brains
• Volvo Klub Srbija

 

GRAFIČKI DIZAJN, PRIPREMA ZA ŠTAMPU I ŠTAMPA
• AKS kurirska služba
• AKSA - Kids Mega Store
• Autoprevoznik Bojan Dimitrijević
• Auto Servis "Kovačević"
• Atelje Sanja Perić
• Buddy Guard Srbija
• Design Cafe
• Djolo Videos
• DG Hair Dressing Studio
• Dubai Reserve
• Gama Centar
• Gordana d.o.o. Knjigovodstvene usluge
• Intiva +
• Hostel M
• Lukoil
• Magnolija Lux Apartmani
• Maja Kostić
• Market Konekt
• Meplex Tec
• MB Šped
• Mega Royal Gradnja
• Menjačnica "IM"
• Milana Bogdan - Pedikir, manikir, depilacija, nadogradnja noktiju, korekcija obrva
• Misdeed Records
• MT Univerzal
• Night FM Records
• Proizvodnja Opruga Vrbas
• Rovex
• RS Chip Tuning
• Udruženje Ljubitelja Šar Peja
• Servis električnih i pneumatskih alata "Mijakovac Milan"
• Servis klima uređaja "Toma"
• SMN Leadership
• Sound Brains
• Sportski Centar "Foot"
• Stovarište DIT
• Volvo Klub Srbija